Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs, un mēs esam apņēmušies nodrošināt jūsu privātuma aizsardzību un to izmantot saskaņā ar juridiskajām saistībām. Šī konfidencialitātes politika izskaidro, kā mēs varam apstrādāt personas datus un tiesības, kas pieejamas mūsu klientiem un datu subjektiem.

Informācija, ko mēs iegūstam

Izmantojot mūsu vietni vai mobilo lietotni, jums var lūgt (ja nepieciešams) sniegt šādu informāciju: Vārds, e-pasta adrese, uzņēmuma nosaukums, tālruņa numurs un cita saistoša informācija.

Informācijas izmantošana

Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam no visiem iepriekš minētajiem avotiem, lai nodrošinātu preču iegādi un sniegtu pakalpojumus mūsu klientiem  un aizsargātu mūsu lietotājus.

Drošība

Mēs esam apņēmušies nodrošināt jūsu informācijas drošību. Lai novērstu neatļautu piekļuvi vai izpaušanu, mēs esam ieviesuši piemērotas fiziskās, elektroniskās un vadības procedūras, lai aizsargātu un nodrošinātu mūsu apkopoto informāciju.

Trešās puses iesaiste

Personiski identificējamā informācija, ko jūs sniedzat, netiek pārdota, tirgota vai citādi nodota trešajām pusēm.

Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatne ir mazs fails, kas prasa atļauju to iekopēt datorā Kad piekrītiet, fails tiek pievienots un sīkfails palīdz analizēt interneta datuplūsmu vai ļauj jums uzzināt, kad apmeklējat konkrētu vietni. Sīkfaili ļauj tīmekļa lietojumprogrammām atbildēt Jums kā indivīdam. Tīmekļa lietojumprogramma var pielāgot savas darbības atbilstoši jūsu vajadzībām, kas patīk, kas nepatīk, apkopojot un atceroties informāciju par jūsu vēlmēm.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai noteiktu, kuras lapas tiek izmantotas. Tas palīdz mums analizēt datus par tīmekļa lapas datuplūsmu un uzlabot mūsu tīmekļa vietni, lai to pielāgotu klientu vajadzībām. Šo informāciju izmantojam tikai statistikas analīzes nolūkos, un tad dati tiek izņemti no sistēmas.

Kopumā sīkdatnes palīdz mums nodrošināt labāku vietni, ļaujot mums pārraudzīt, kuras lapas Jums liekas noderīgas, kuras nav. Sīkdatne nekādā veidā nesniedz mums piekļuvi jūsu datoram vai jebkādu informāciju par jums, izņemot datus, kurus izvēlaties koplietot ar mums.

Jūs variet izvēlēties pieņemt vai nepieņemt sīkdatnes. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes, bet parasti varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu sīkfailus, ja vēlaties. Tas var liegt jums pilnībā izmantot tīmekļa vietni.

Neprecīza informācija

Personiskās informācijas atjaunināšanai tiek izmantota tīmekļa tīmekļa saskarne vai jūsu viedtālruņa lietotnes lietotāja saskarne. Mēs piedāvājam arī nosūtīt mums e-pastu uz tālāk norādīto adresi, lai labotu jūsu kontaktinformācijas neprecizitātes un ar to saistīto informāciju.

Kontaktinformācija

Ja Jums ir kādi jautājumi, kometāri vai ieteikumi par mūsu Privātuma politiku, lūdzu sazinieties ar mums uz trenins@trenins.lv